Yhteystiedot

YHTEYSHENKILÖT 2019

Himangan Eläkeläiset ry

www.himanganelakelaiset.com

Puheenjohtaja Rauhala Aira Tervatie 8 68100 Himanka

0400-766964 aira.rauhala@kotinet.com

Varapuheenjohtaja Spak Heikki Telakantie 13 68100 Himanka

Jurvan Eläkeläiset ry

Puheenjohtaja Ketonen Anna Myötäsentie 346 66340 Sarvijoki

0400-597760

Varapuheenj. ?

Kauhajoen Eläkeläiset ry

Puheenjohtaja Samppala Esa Heikinkankaantie 76 61850 Kauhajoki as

040-5813307 esa.samppala@wippies.fi

Varapuheenj. Ahonen Marjo-Riitta Viitakyläntie 19 61820 Kainasto

050-3727338 ahonen marjoriitta@gmail.com

Kauhavan Eläkeläiset ry (Tieto vuodelta 2018)

Puheenjohtaja Latvakoski Maria Aurakuja 4 B 3 62200 Kauhava

040-7526369

Varapuheenj. Jokela Pentti Nahkalantie 1 62200 Kauhava

050-5861685

Kokkolan Eläkeläiset ry

Puheenjohtaja Kolppanen Juhani Rantakatu 27 67100 Kokola

044-2798858 juhani.kolppanen@gmail.com

Varapuheenjohtaja Hakola Reino Pessarintie 88 67100 Kokkola

0400-666613 hakolareino@gmail.com

Kurikan Eläkeläiset ry

Puheenjohtaja Liikala Sirkka Meskaasentie 310 61220 Myllysalo 044-3258760

Varapuheenj. Juvonen Alpo Latvatie 12 61300 Kurikka

044-2524636

Laihian Eläkeläiset ry

Puheenjohtaja Ranta Jouko Nyystiläntie 8 66400 Laihia

0400-971985 joukoranta@hotmail.com

Varapuheenj. Nieminen Hannu Vadelmatie 2 66400 Laihia

040-8612648

Lapuan Eläkeläiset ry

Puheenjohtaja Paavola Eeva-Liisa Voitilantie 10 62100 Lapua

050-3232845 eete.paavola@netikka.fi

Varapuheenj. ?

Pietarsaaren Eläkeläiset ry

Puheenjohtaja Öhman Tuula Neulamaakarinkuja 5 68600 Pietarsaari

050-3677759 tuula.ohman@multi.fi

Varapuheenj. Syri Tuomo Itälahrentie 7 68660 Pietarsaari

050-5357995 tuomosyri@elisanet.fi

Seinäjoen Eläkeläiset ry

www.netikka.net/seinajoen-elakelaiset

Puheenjohtaja Latvala Markku Talollisenkatu 9 60320 Seinäjoki

050-5269729

Varapuheenj Haapaniemi Taisto Urpuviita 1 E 32 60150 Seinäjoki

050-5417057 taisto.haapaniemi@netikka.fi

Posti sihteerille Kalliosalo Erkki Sahalankatu 1 C1 60100 Seinäjoki

050-3029896 erkki.kalliosalo@netikka.fi

Teuvan Eläkeläiset ry

Puheenjohtaja Järviniemi Helena Kauratie 3 64700 Teuva

0400-803679 helenajarviniemi@gmail.com

Varapuheenj. Koskinen Tuula Kauratie 1 64700 Teuva

050-5633088

Ykspihlajan Eläkeläiset ry

Puheenjohtaja Emmes Eija Katja Stora Kastkoivistontie 24 67800 Kokkola

045-1318181 eija.emmes@anvianet.fi

Varapuheenj. Saviranta Virve kärpänpolku 2 as 31 67800 Kokkola

050-5455307 vsaviranta@gmail.com

Vaasan Eläkeläiset ry

www.netikka.net/vaasa.elakelaiset.ry

Puheenjohtaja Tuomaala Raija Teinikuja 13 C 65320 Vaasa

0400-866662 raijakristina.tuomaala@gmail.com

Varapuheenj Evwaraye Sirpa Mälmönkatu 1 A 14 65100 Vaasa

044-3042844 sirpa.evwaraye@netikka.fi

Vasabygdens Pensionärer rf

Puheenjohtaja Lövdahl Rudolf Fransisvägen 55 66540 Petsmo

050-5249844

Varapuheenj. ?